İnternet Sitesi ve Koşulları

www.kozanrehber.net web sayfasındaki yazı, resim, video klibi, yüklenebilir yazıyüzleri, yazılım, satılık ürünler ve diğer materyaller ( içerik, site ) www.kozanrehber.net tarafından sadece bilgilendirme ve çevrimiçi işlemler amacıyla sağlanmaktadır. www.kozanrehber.net web sayfasından alışveriş yaptığınız ve/veya veri indirdiğiniz takdirde ayrıca hiçbir muvaffakatınıza gerek kalmaksızın işbu sözleşme şartlarını kabul etmiş olacaksınız. İşbu sözleşme şartlarını kabul etmiyorsanız siteyi kullanmayınız ve/veya veri indirmeyiniz.

 
Genel Yasal Uyarı
www.kozanrehber.net site içeriğinin doğru ve güvenilir olmasını amaçlamaktadır. Bununla birlikte bu içerik, www.kozanrehber.net tarafından değişik kaynaklardan toplandığı için, veriler size olduğu haliyle sunulmaktadır. www.kozanrehber.net, bu içerikteki herhangi bir hata ya da eksiklik nedeniyle size veya bir üçüncü kişiye karşı sorumlu değildir.
 
Bu web sitesi, hizmetler veya bunların içeriği ile ilgili olarak, belirli bir amaca uygunluk kapsamına giren dolaylı garantiler de dahil olmak üzere ancak bu hususlarla kısıtlı kalmayacak şekilde, tüm açık, dolaylı, zorunlu her türlü garantiden muaftır. Sitedeki linkler, www.kozanrehber.net tarafından hazırlanmayan veya kontrol edilmeyen başka sayfalara yönlendirilmenizi sağlayacaktır.
 
www.kozanrehber.netbu linkleri sizin aradığınız bilgilere kolay erişiminiz için sağlamaktadır ve bu sayfaların içeriğinden ya da çevrimiçi işlemlerinden sorumlu değildir. www.kozanrehber.net ,site içeriğinin doğruluğunu sağlamak için gerekli tüm çabayı göstermektedir.
 
Fakat bu linklerde görülebilecek herhangi bir çevrimiçi işlem ya da bilginin doğruluğunu, bütünlüğünü, yasallığını, ticariliğini, ya da uygunluğunu garanti etmez ve edemez.
 
Seçtiğiniz sitelerin virüs ya da bilgisayarınıza zarar verebilecek yazılımlar içermediğinin kontrol sorumluluğu size ait olup, www.kozanrehber.net’in bu sebeple doğabilecek zararlardan hiçbir sorumluluğu bulunmamaktadır.
 
Sitenin Kullanımı
Siteye herhangi bir unsur yükleyemez, gönderemez, sitedeki herhangi bir unsuru herhangi bir ortamda basamaz, çoğaltamaz veya dağıtamazsınız.
 
Yasal suç kapsamına girecek ya da toplumda genel huzursuzluk yaratabilecek herhangi bir öğeyi,
Hak sahibinin izni olmaksızın telif hakları veya fikir hakları ile korunan çalışmaları ya da çalışmaların benzerlerini,
Veya üzerinde belirtilen amaçlar dışında kullanım sonucu, siteye yada internet kullanıcılarına zarar verebilecek, virüs ya da benzeri zararlı öğeler göndermek ve yüklemek de dahildir.
 
Telif Hakkı
Bu sitede yayınlanan ya da bu site aracılığıyla erişilen tüm içeriklerin telif hakkı www.kozanrehber.ne’e aittir. İçerik ve içeriğe ait telif hakları, www.kozanrehber.net veya içerik tedarikçileri tarafından kontrol edilir. İçerikteki bilgiler, sadece kişisel, ticari olmayan veya eğitim amaçlı kullanabilir.
 
Telif hakkı sahibinin yazılı izni olmadan, içerik kullanılamaz, çoğaltılamaz, yayınlanamaz, basılamaz veya kopyalanamaz. Site ve sitedeki içerik doğrultusunda tüm telif hakkı ikazlarına, bilgilerine ve limitlerine uymak zorunludur.” 
 
www.kozanrehber.net’e ait web sitesinde yayınlanan içerik, bilgi, veri v.s., rehberlik hizmeti sunmak amacıyla, telefon, SMS, MMS, Internet, v.s. yolla yayınlanamaz. Aksi halde www.kozanrehber.net’in her türlü tazminat ve şikâyet hakkı saklıdır.
 
Ticari Markalar
Sitede sözü geçen tüm diğer ürünler, servisler ve şirket isimleri başka Firmalarına ait ticari markalar olabilir. 
Site de varolan ticari markalar marka veya patent sahibi Firmalarnin yazılı izin olmadan kullanılamaz.
 
Güvenlik ve Gizli Bilgiler
www.kozanrehber.net Gizlilik ve Güvenlik Politikası, bu koşulların bağlayıcı bir parçasıdır. Gizlilik ve Güvenlik Politikası bu sitede geçerlidir.
 
Tazminat
İşbu sözleşmede belirtilen şartların ihlali nedeni ile doğacak zararlardan www.kozanrehber.net’in hiçbir hukuki ve cezai sorumluluğu bulunmamaktadır.
 
Değişiklikler
www.kozanrehber.net site içeriğinin tümünde veya bir bölümünde herhangi bir zamanda herhangi bir uyarı olmadan değişiklik yapabilir. 
 
www.kozanrehber.net Gizlilik ve Güvenlik Politikası’nı ve Koşullar ve Şartları herhangi bir zamanda duyuru yapmaksızın değiştirebilir. Bu değişiklikler sitede yayınlanan tarihten itibaren geçerlilik kazanır.
 
DiğerKoşullar ve Şartlar,
www.kozanrehber.net’in Güvenlik ve Gizlilik politikası ve buradan refere edilen diğer belgeler de dahil, bu siteyi kullanan tüm şahıslar ve www.kozanrehber.in arasında bir anlaşma tayin etmiş olur ve buna riayet etme zorunluluğu vardır. www.kozanrehber.net’in burada belirtilen herhangi bir hakkın ihlalinde harekete geçmemesi, haktan feragat ettiği anlamına gelmez.
 
İşbu sözleşmedeki maddelerden herhangi biri yargı mercilerinde geçersiz kabul edilse dahi sözleşmenin diğer maddeleri taraflar arasında uygulanmaya devam eder. Bu anlaşma, Türkiye Cumhuriyeti yasalarına göre hazırlanmıştır. Tarafların isteği dahilinde Şartlar ve Koşullar ve her türlü ilgili belge Türkçe olarak bulunur.
 
Yetki
İşbu sözleşmenin uygulanmasından doğacak uyuşmazlıkların çözümünde Türkiye Cumhuriyeti Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir.
 
Gizlilik Politikası
Gizlilik ve Güvenlik Sözleşmesi
Bu Gizlilik ve Güvenlik Sözleşmesi www.kozanrehber.net internet sitesinin ziyaretçilerinin gizlilik koşullarını içermektedir. Bu sözleşme, www.kozanrehber.net tarafından ziyaretçilerden toplanan bilgileri, bunların nasıl kullanıldığını ve gizliliğin korunması için hangi yolların izlendiğini içermektedir.
 
Bilgi Toplama
www.kozanrehber.net internet adresinin kayıtlı üyesi haline geldiğinizde, www.kozanrehber.net ürün ve hizmetlerini kullandığınızda, www.kozanrehber.net internet sitesini ziyaret ettiğinizde, sitenin promosyon ve yarışmalarına katıldığınız takdirde kişisel bilgileriniz www.kozanrehber.net tarafından toplanmaktadır.
 
Sitemizi ziyaretiniz sırasında kullanmış olduğunuz alan adı, internet sitenizin adresi, sitemizde ne kadar süre kaldığınız ve bilgisayarınıza ait IP adresi gibi kişisel olmayan bilgileriniz de tarafımızdan toplanmaktadır. Bu bilgiler sitemizin performansı ve işleyişinin geliştirilmesi açısından gerekli görülmektedir.
 
Kayıtlı bir üyemiz olduğunuz takdirde; isim, doğum tarihi, cinsiyet, ülke, şehir, telefon numarası ve mail adresiniz sistemimize dahil edilmiş olmaktadır. www.kozanrehber.net ürünlerinin size ulaştırılması için ayrıca adresiniz ve bölge bilginizin de tarafımıza bildirmeniz gerekmektedir.  
 
www.kozanrehber.net bilgisayarınızın IP adresi de dahil olmak üzere internet sunucunuzdan otomatik olarak bilgi alır ve kaydeder. www.kozanrehber.net bilgi ve talep ettiğiniz herhangi bir internet sayfasını toplar ve kaydeder. 
 
www.kozanrehber.net sizden aldığı bilgileri şu amaçlar için kullanma hakkına sahiptir: tanıtım ve içerik konularının ihtiyaca göre uyarlanması, ürün ve hizmetler için taleplerinizin yerine getirilmesi, hizmetlerin geliştirilmesi, sizinle iletişime geçilmesi ve/veya yurtiçi ve yurtdışından gelen müşteri talepleri doğrultusunda istatistiksel bilgilerin sağlanması.
 
Hesap Bilgileriniz
www.kozanrehber.net adresindeki Hesap Bilgilerinizi her zaman düzenleyebilir ve güncelleyebilirsiniz. Kayıtlı bir kullanıcımız olduğunuz takdirde www.kozanrehber.net tarafından yollanacak bilgileri almayı onaylamış olmaktasınız.   
 
Internet Araçları ve İlgili Teknolojiler
Sitemizi ziyaret ettiğinizde karşılaştığınız içeriğin zenginleşmesi için internet araçları kullanılmaktadır. Bu araçlar, hiçbir kişisel bilgi toplama amacı içermemekte sadece bilgisayarınıza ait kayıt bilgilerini yakalayabilmektedir. Bu araçların size ulaşmasını engellemeniz www.kozanrehber.net sitesine erişiminizi etkilememekte ancak sitemizin sağladığı gelişmiş özelliklerden faydalanmanızı sınırlamaktadır.
 
 
Üçüncü Kişi Reklam Kuruluşları ve Diğer Bağlantılar
www.kozanrehber.net internet sitesi üçüncü kişiler tarafından hazırlanan reklamları ve diğer internet sitelerine yönlendiren bağlantıları içermektedir. www.kozanrehber.net diğer sitelerin içerikleri ve gizlilik kuralları için hiçbir sorumluluğu bulunmamaktadır.
 
Ortaklarımız veya reklam verenlerimiz bu üçüncü kişileri, reklamların sitemizde yayınlaması için kullanabilmektedirler. Bu üçüncü kişiler sitemizi ziyaret ettiğiniz sırada sizin internet sunucunuza internet çerezlerini yerleştirebilirler. Herhangi bir üçüncü kişilerin internet çerezleri ait oldukları kurumun gizlilik kurallarına tabiidirler.
 
Üçüncü Kişiler ile Paylaşılan Bilgiler
www.kozanrehber.net sitenin gelişimi, reklam verenlerin ilgisini çekmek ve listeleme için ziyaretçilerin siteyi ziyaretleri esnasında topladığı bilgileri ilgili üçüncü kişiler ve ortakları ile paylaşmak için kullanabilmektedir.
 
Örneğin, sitenin kaç kişi tarafından ziyaret edildiğini, ortalama olarak her sayfada ne kadar vakit geçirdiği gibi bilgiler paylaşılabilmektedir. Bu şekilde kullanılan ve paylaşılan bilgiler hiçbir kişisel bilginin üçüncü kişilere açıklanması anlamına gelmemektedir.
 
Ürünlerin ve hizmetlerin sağlanması veya sizden izinli bilgilerin kullanılması veya aşağıdaki şartların gerçekleşmesi dışında; www.kozanrehber.net sizin kişisel bilgilerinizi hiçbir bağlı olmayan şirkete ya da kişiye kiralayamaz, açıklayamaz ve de paylaşamaz .
 
•   Hukuki süreçler söz konusu olduğu takdirde, mahkemelerde veya hukuki işlemlerde kullanmak üzere veya yasal haklarımızın kullanılması esnasında veya yasal iddialara karşı kendimizi savunma esnasında;
•   Hukuki soruşturma sırasında; yasadışı eylemlerden korunma ve dava açılması sırasında; dolandırıcılık veya sahtekarlıktan şüphelenildiği durumlarda; herhangi bir kişinin fiziksel bütünlüğüne ve can güvenliğine yönelik tehdit unsuru içeren bir durum meydana geldiğinde; www.kozanrehber.net Sözleşme Koşulları’na karşı ihlal söz konusu olduğu takdirde veya diğer hukuki süreçlerde ve yasal zorunluluk altında bilgilerin kullanılmasını ve paylaşımını gerekli görmekteyiz.
 
www.kozanrehber.net herhangi bir reklamı görüntülediğiniz takdirde size ait hiçbir kişisel bilgiyi reklam verene sağlamamaktadır. 
 
Güvenlik
www.kozanrehber.net güvenliğinizi ciddi olarak önemsemektedir ve bilgilerinizi korumak için gereken önlemleri almaktadır. İnternet üzerinden gerçekleşen hiçbir data iletiminin güvenliği yüzde 100 garanti edilemez. Bize ilettiğiniz hiçbir bilginin güvenliğinden emin olamayız ve temin edemeyiz ayrıca, bu riski siz de taşımaktasınız.
 
Bize bilgilerinizin ulaştığı andan itibaren sistem içindeki güvenliğini sağlamak için gereken çabayı harcamaktayız. Ancak bu, bilgilerinize erişimi, bilgilerinizin açığa çıkmasını, değiştirilmesini ya da herhangi bir firewall tarafından ihlal edilmesini engellemenin veya çalıştığımız sunucunun programının güvenliğini garanti etmemektedir.
 
www.kozanrehber.net güvenlik teknolojilerini daha güvenli ve gelişmiş hale getirmek için çalışmalarına devam etmektedir. Ancak sadece yetkisiz girişlerin erişimini azaltmaya yönelik ilerleme kaydedilebilmiştir.
 
Bu siteyi kullanarak veya kişisel bilgilerinizi bizimle paylaşarak, sizinle elektronik olarak iletişime geçtiğimiz bu sitedeki güvenlik, gizlilik ve kullanımınız esnasında karşılaşılan idari işlemleri kabul etmiş oluyorsunuz.
 
 
Gizliliğin korunması
www.kozanrehber.net kişisel bilgilerinizin korunması için uygun fiziksel, elektronik ve yasal güvenlik önlemlerini kullanmayı sürdürmektedir.
 
Gizlilik ve Güvenlik Sözleşmesinin Güncellenmesi
Bu Gizlilik ve Güvenlik Sözleşmesi, Gizlilik ve Güvenlik politikalarına göre değiştirilip güncellenmektedir. www.kozanrehber.net Gizlilik ve Güvenlik Sözleşmesinde, meydana gelen değişikliklere uygun güncelleme yapma hakkında sahiptir.